Vi utbildar morgondagens världsmedborgare!

Kontakt

Telefon

040-475502

Rektor

Nina Sennö
nina.senno@sfmontessori.se

Arbetslagledare Pärlan

Jessica Krabbe
jessica.krabbe@sfmontessori.se

Skolsköterska

Birgitta Severinssen
bitgitta.severinsen@sfmontessori.se

Specialpedagog

Cecilia Wallén
cecilia.wallen@sfmontessori.se

Vaktmästare

Fredrik Olsson
fredrik.olsson@sfmontessori.se

Styrelse

styrelsen@sfmontessori.se

Bitr rektor

Anna Janshagen
anna.janshagen@sfmontessori.se

Arbetslagledare Trappan

Eva Nilsson
eva.nilsson@sfmontessori.se

Skolpsykolog

Åsa Åbjörnsson
(kontakt via rektor eller specialpedagog)

Köksansvarig

Anda Pihlblad
anda.pihlblad@sfmontessori.se

Köanmälan

Är du intresserad av vår grundskola eller förskola? Anmäl ditt intresse genom att fylla i köanmälan nedan.

Till anmälan
Mer om förskolan Mer om grundskolan Mer om fritids